В якій валюті оплачуються тури?

Щодня нам задають питання: "У якій валюті оплачується тур?". Щоб вам було зрозуміліше, давайте розберемо цю тему детально.


Чи можна оплатити тур в валюті? Ні, всі тури оплачуються ТІЛЬКИ в гривні, за курсом туроператора. Інших варіантів просто немає, на жаль.

1.Де можна подивитися курс туроператора? Курс туроператора можна подивитися на офіційному сайті одного з туроператорів, він у всіх майже завжди дорівнює.

2. Який курс у туроператора? Курс у туроператора в середньому більше на 1 гривню, ніж в обміннику. ⠀


3.Чому курс у туроператора вище? Пов'язано це з тим, що туроператори, як і багато підприємств, які пов'язані з ЗЕД (зовнішньо-економічна діяльність), закладають свої витрати в завищений курс. Туристи оплачують тур в гривні, а туроператор свого часу розраховуються зі своїми партнерами в інших країнах в їх валюті. Це чиста економіка. ⠀


4. Чи завжди у туроператора був такий високий курс? Ні, в хороші часи, курс ТО був нижче комерційного і дорівнював на банківський. ⠀

5.Чому ми не виставляємо тури в гривні? Для вашої зручності. У зв'язку з тим, що курс щодня змінюється, ми прописуємо суму туру в доларах або в євро. При оплаті туру сума множиться на курс.

5 Як оплачується тур по ранньому бронюванню? Якщо ви бронюєте тур як мінімум за пару місяців до вильоту, то у вас є можливість оплатити його частинами. Сума туру фіксується у валюті (€ або $). 1 платіж в розмірі не менше 40% (в залежності від оператора) оплачується в грн за курсом туроператора на день бронювання. Залишок можна доплатити до 15 днів до вильоту. Залишок 60% оплачується за курсом туроператора на день доплати.