Що таке "раннє бронювання" і чому це вигідно!

ЩО ТАКЕ РАННЄ БРОНЮВАННЯ ТУРІВ І ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО!

Раннє бронювання бронювання має цілий ряд переваг, якими досить активно користуються жителі європейських країн. Наприклад, заздалегідь бронюють свої поїздки приблизно 85% жителів Великобританії, та й показники такого ж рівня є і в країнах Європи. І це цілком виправдано! Таким чином, можна заощадити до 50% вартості такої ж путівки, але в сезон.

Раннє бронювання - що це таке?

Раннє бронювання розробляється спільно з операторами туристичних компаній, з готелями і авіакомпаніями. Сенс такої акції - зниження ціни на тури при попередньому їх бронюванні. Відпочинок в Туреччині, наприклад, може обійтися вам значно дешевше, якщо ви вирішите забронювати місця заздалегідь.


Економія - за рахунок чого вона можлива?

Перш за все це цікаво самому власнику готелю. Йому за допомогою раннього бронювання надається можливість ще до початку сезону реалізувати частину номерів, тим самим забезпечити повну завантаженість готелю в сезон. Раннє бронювання для власника готелю сприяє раціональному плануванню та реалізації витрат, необхідних для підготовки до сезону. Це ж саме відноситься і до туристичних операторів, і до авіакомпаній. Адже гарантія реалізації послуги в майбутньому для них життєво необхідна.

Переваги раннього бронювання для туристів

Економія на купівлі туру. Ви можете зберегти власні кошти, при цьому не економивши на якості обслуговування. Раннє бронювання є вигідним не лише для туристів, але й для готельєрів. Власники надають знижки до 50% на відпочинок, адже таке бронювання є своєрідною гарантією щодо завантаженості готелів.

Готель на будь-який смак. Якщо ви згадали про купівлю туру перед самою відпусткою, то вам прийдеться бронювати ті готелі, що запропонують гарячі тури. Раннє бронювання дає Вам можливість обрати омріяний готель і не переживати, що там не буде вільних номерів.

Гарантований авіапереліт. В сезон є імовірність великого завантаження рейсів, тому є ризик, що на Ваші дати просто не буде місця в літаку і всі плани прийдеться зрушувати. При ранньому бронюванні ви забезпечуєте себе сидінням, а також можете обрати, де саме воно буде знаходитися. Оплата частинами. Хочете відпочити, але у вас немає всієї необхідної суми? При ранньому бронюванні це не є проблемою. Ви можете заплатити частину коштів безпосередньо у день бронювання, а решту доплатити впродовж визначеного терміну.

Коливання цін. Зазвичай в сезон відпочинку ціни різко збільшуються, а раннє бронювання гарантує вам якісний відпочинок за хорошою ціною.

І останнє, не менш важливе. Ви можете спокійно та без метушні підготуватися до відпочинку. Вирішити всі справи, підготувати необхідні документи, визначитися, що саме потрапить до валізи а також обрати екскурсії, які Вас зацікавлять.