«Гарячі тури» або раннє бронювання – що краще?

«Гарячі тури» або раннє бронювання – що краще?

Один з популярних аргументів серед туристів: «навіщо брати путівку заздалегідь, якщо я можу вигідно купити «гарячий тур» в останній момент»? І дійсно, пропозиції з терміном 5-7 днів до вильоту реалізують за дуже привабливими цінами. Але вони доступні лише тим, хто не прив'язаний до певної дати, та здатний відправитися на відпочинок в будь-який момент. Або ж сподівається, що йому пощастить, і на початок відпустки вдасться отримати вигідну пропозицію за низькою ціною.


Варто прояснити, що раннє бронювання – це можливість заздалегідь викупити номер у вподобаному вами готелі, з вильотом у зручний час. У випадку з «гарячими» турами все інакше – чартерний рейс та не дуже гарні номери в готелях, які залишилися. Тобто, обирати клієнту особливо не доводиться – туроператор продає послуги, якими не скористалися.


Тому, якщо Вам в серпні турменеджер пропонував тур за 1000 Є, а вирішили Ви бронювати тільки в жовтні, то не чекайте, що ціна буде такаж, як два чи три місяці тому!


Але, обовязково уточнюйте інформацію щодо свого туру в менеджера!


Чому не варто боятись бронювати завчасно?!


Орієнтуючись на попередньо вказані переваги, все ж таки бувають моменти, коли:

- за два тижні до вильоту ціна стала дешевшою, ніж ви бронювали завчасно;

- хтось з членів сімї за станом здоровя не може летіти;

- після заброньованого туру, Ви хочите змінити готель, кількість ночей або дати туру!

Що тоді робити?!


1. Якщо за два тижні до вильоту Ви перевіряєте ціну і вона нижча за заброньовану завчасно, то Туроператор повертає різницю. Висновок, Ви в любому випадку нічого не втрачаєте!


2. Якщо хтось з сімї захворів, то оператор обовязково піде Вам на зустріч, умови скасування броні уточнюйте у свого менеджера! Але краще оформити "страховку від невиїзду"!


3. Якщо, доприкладу, Ваші друзі їдуть в інший готель, чи у Вас змінились дати відпустки - не хвилюйтесь, можливе перенесення бронювання на інші дати чи готель, але згідно умов Туроператора, в якого заброньований тур!


В цілому, раннє бронювання - зручний і, безсумнівно, вигідний метод покупки туру, який має більше переваг, ніж недоліків. Ви отримуєте знижку, обираєте найкращий готель, заздалегідь продумуєте всі деталі відпустки ...Звичайно, є в цьому певна частка авантюризму, але хто не ризикує - той не п'є «халявні» коктейлі на морському пісочку ...


Отож, плануйте відпочинок завчасно, та відпочивайте дешевше і якісно! А наші спеціалісти Вам у цьому допоможуть!